Intimně a otevřeně

Milé ženy, pořádáme pro Vás obohacující a inspirativní přednášku nejen o sexualitě a erotických pomůckách.
Pokud si chcete okořenit svůj milostný život a nevíte jak, přijďte mezi nás a nechte se zasvětit nejen do tajů erotických pomůcek a Vašeho pokušení.

Nová členka v týmu MVDr. Jana Slavíčková

Rádi bychom představili novou kolegyni v našem týmu MVDr. Janu Slavíčkovou, která bude diagnostikovat, masírovat a harmonizovat Vaše tělo i duši. Těšíme se!

10% SLEVA každý čtvrtek

Přijďte si nakoupit produkty ke zlepšení zdraví či pro prevenci. Kosmeceutiku LARENS, voňavé olejíčky, mrazem sušené ovoce, čajičky, DÁRKOVÉ POUKÁZKY a mnoho dalšího. 

Každý čvrtek od 29.11.2018 do 20.12.2018 vždy od 9-18,00 hodin.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vánoční setkání

Srdečně všechny zveme na VÁNOČNÍ SETKÁNÍ, které pořádáme již po páté. Přijďte do naší poradny alternativní medicíny ve čtvrtek 13.12.2018 od 9-19 hodin, zpomalit v době vánočního shonu, popovídat si a načerpat vánoční atmosféru, ochutnat naše dobroty připravované s láskou, nakoupit si s 10% slevou, využít služeb za vánoční ceny či nakoupit DÁRKOVÉ POUKÁZKY.

Kinesiotaping

Kinesio-tejpy se používají ke snížení bolesti ve svalech i kloubech, ke zlepšení funkce svalů, šlach a kloubů, uvolnění kůže podkoží a jizev, podpoře krevního a mízního oběhu, snižování otoku, a mají blahodárný vliv na hojení svalových poranění a podvrtnutých kloubů. Kinesiotejpy podporují správné postavení kloubů, zlepšují stav pooperačních jizev a napomáhají ke kompenzaci následků paréz.

Nalepením kinezio-tejpů na kůži dochází k uvolnění kůže od podkoží, podkoží od fascie a vznikne větší prostor k uvolnění a prokrvení svalu a jeho okolí. Základním materiálem, používaným k tejpování, je speciální pružná lepící páska, odolná vodě.

Více ZDE

5.narozeniny

Je to tady....máme již 5. let. Přijďte to s námi "zdravě" oslavit a využít tento DEN pro akce na naše služby a 5% slevu na nákup všech výrobků. Kdy? Ve čtvrtek 1.11.2018 od 9-19h.

Kosmetika v ALL 4 LIFE

Přátelé, rozšířili jsme pro vás služby a nově otevíráme kosmetické studio v ALL 4 LIFE . Těšíme se na vás. Pro objednání volejte paní Petru Genzerovou 605 25 21 21.