Karneval chutí

Karneval chutí Ostrava 2018 je pestrá nabídka výborného jídla, pití, ochutnávek, kávy, koštu vína, kuchařské show a různých gastronomických lahůdek, které potěší i ty nejnáročnější mlsné jazýčky. My s divotvorným hrncem nemůžeme chybět. Připravíme si jednoduché nápoje k oživení a regeneraci buněk :-), nebudou chybět Raw výživové doplňky, sušené byliny apod. Najdete nás v prvním patře u pódia v sobotu 21.4.2018 od 10,00-18,00.

Masáž krku, šíje a ramen

Trpíte bolestmi krční páteře?

Špatně se Vám dýchá vlivem blokády mezilopatkových svalů?

Trápí Vás migrény?

Nebo máte pocit, že máte na svých ramenou "naloženo" až moc?

Přijďte si k nám pro první pomoc!

Kosmetika v ALL 4 LIFE

Přátelé, rozšířili jsme pro vás služby a nově otevíráme kosmetické studio v ALL 4 LIFE . V lednu 2018 SLEVA 30% z ceníku. Těšíme se na vás. Pro objednání volejte 605 25 21 21

Alergie na pyl-plazmování

Jaro sebou přináší pylovou sezónu, pylovým alergikům hrozí dýchací obtíže.

Pylová sezóna se blíží a nemusíte se ani dívat do pylového kalendáře. Lidem citlivým na pyl hrozí kromě potíží dýchacích také další alergické příznaky. Aktuálně jsou ve vzduchu obsaženy pyly břízy, vrby, lísky a olše.

ZAVŘENO 13.3.2018

Z důvodu odstávky elektrické energie je naše poradna v úterý 13.3.2018 zavřená.

Omlouváme se tímto všem klientům, kteří plánovali k nám přijít.

Objednat se můžete v jiný den na tel č.: 739 514 843 nebo 733 181 444 

 

 

Masáže a relaxace

Zimní období je mnohdy spojováno s ponurým počasím a tím spojenou horší náladou, nízkou energií či depresemi, proto jsme si pro Vás připravili jedinečnou příležitost, při které se můžete krásně zrelaxovat a načerpat novou energii. Přijďte vyzkoušet ruce naší kolegyně masérky a terapeutky Mgr. Adély Slívové, která Vám poradí i s případnými potížemi na těle i duši a doporučí kromě pohybové regenerace i bylinnou léčbu či další alternativní cesty.

Valentýn v ALL 4 LIFE 2018

Hledáte opravdu zajímavý dárek k Valentýnu, který právě ta Vaše láska ocení?

ALL 4 LIFE nenabízí sexy prádlo ani růže plné romantiky. Dárek od nás prospěje zdraví, kráse i pohlavní svěžesti na dlouhá období. Vyzkoušejte pořídit pro sebe či Vaše blízké vyšetření biorezonančním přístojem za zvýhodněnou cenu pro oba nebo pak i dárkový poukaz na následnou frekvenční terapii, masáže či kosmetiku.

Detox po vánocích

Během vánoc se v jídle málokdo omezuje a pak zoufale hledáme něco, co by mu pomohlo zbavit se nadbytečných kilogramů. Dají se nadbytečná kila pomocí detoxikace odstranit?

PF 2018

Vážení přátelé,

rádi bychom Vám ze srdce poděkovali za Vaši přízeň, kterou věnujete nám a poradně alternativní medicíny. Těší nás, že prostřednicvím naší poradny zlepšujete Váš zdravotní stav a těší nás, že se i preventivně staráte o Vaše zdraví. Věříme, že naše dobře fungující vztahy a důvěra oboustranně podpoří další rozvoj naší pomoci. Velmi se proto těšíme na další návštěvy nejen naší poradny, ale také internetových či facebookových stránek. Jste našimi hnacími motory k další práci a moc Vám za to děkujeme, vážíme si Vaší důvěry.

Šťastný a veselý nový rok 2018 a harmonii nejen ve zdraví!