Detoxikace a očista organismu
27. 2. 2018

Detoxikace organismu pomocí plazmového generátoru RPZ 14 je tou nejlepší cestou, jak se přirozeně zbavit patogenních mikroorganismů v lidském těle a podpořit tak svoji detoxikaci přírodní cestou! Jde o cílené působení elektromagnetickým vlněním, bez škodlivého gama záření, o vybraných vlnových délkách (frekvencích), které způsobují postupné rozpouštění a zničení škodlivých mikroorganismů. Podpoří jaterní a ledvinovou činnost, pročistí krev, zlepší funkci lymfatického systému a v neposlední řadě má pozitivní vliv na dýchací ústrojí, které patří k detoxikačním orgánům.

Proces frekvenčního plazmování je neinvazivní a bezbolestný, v pohodlí křesla si při něm můžete číst nebo brouzdat na internetu. Vaše tělo si zaslouží očistu organismu, navrácení harmonie ve zdraví!

Samozřejmě musíme brát v úvahu výběr vhodných zdrojů potravin, správnou kombinaci, pitný režim a psychickou pohodu.

Organismus je totiž pobytem v nezdravém prostředí zatížen různými škodlivými látkami, které se hromadí a často přináší mnoho zdravotních komplikací. Detoxikace je proces zbavení se nahromaděných škodlivin.

Jak úspěšně detoxikovat organismus? Poradíme Vám u nás, v poradně alternativní medicíny, detoxikaci provedeme plazmovým generátorem v příjemném prostředí a s odborným poradenstvím. K přírodní detoxikaci organismu můžete využít naše výživové doplňky, čistící čaje, detoxikační přípravky nebo kúry na odkyselení organismu.