Detoxikace od vakcín pro děti a dospělé - z těla odstraní těžké kovy a jiné toxiny
18. 11. 2017

Pokud se rozhodnete dát očkovat sebe nebo své děti (nebo jen nemáte na výběr), je čas na detoxikaci.

Tento článek se nebude věnovat účinkům očkování, ale řešení toxicity po očkování a radám na eliminaci toxinů.

Bez ohledu na to, jaký je váš postoj k očkování, žádný rozumný člověk nemůže popírat, že složky ve vakcínách jsou toxické. Ve skutečnosti je téměř každá složka ve vakcíně toxická pro lidské tělo.

S výjimkou vitaminů a minerálních látek by nikdo se zdravým rozumem neměl pít odvar s jednou nebo několika složkami vakcín (a ty vitamíny a minerály, které do nich přidávají, jsou také toxické).

Většina očkovacích látek se do těla vstřikuje, a tím se přímo dostávají do krevního oběhu. Je to proto dost nebezpečný přístup.

Mezi očkovací přísady (pomocné a konzervační látky) a látky používané ve výrobním procesu, které jsou přítomny pouze ve stopovém množství, patří: sacharóza, fruktóza, dextróza, fosforečnan draselný, hliníkové barvivo, plodové hovězí sérum, hydrogenuhličitan sodný, glutamát sodný, hydroxid hlinitý, benzethoniumchlorid, laktóza, síran hlinito-draselný, pepton, hovězí extrakt, formaldehyd, thimerosal, síran amonný, glutaraldehyd, telecí sérum, fosforečnan hlinitý, hydrogenfosforečnan sodný a etanol.

Očkovací látky také obsahují mnohé anorgatické látky, vitaminy, aminokyseliny, soli a cukry.

Mnoho materiálu, který očkovací vakcíny obsahují, neopustí tělo bez pomoci, zejména při typickém moderním životním stylu a stravování.

Jezte kvalitní stravu

Abyste své tělo detoxikovali od vakcín, je třeba vyhnat z těla všechny toxiny, včetně těžkých kovů. Existuje několik dobrých výživových doplňků pro vyloučení těžkých kovů z těla, ale také ty správné potraviny.

Mezi nejlepší složky přírodní chelace patří zelené potraviny jako je mladý ječmenchlorella, koriandr, citrónová kůra, spirulina a česnek.

 

 

 

 

 

 

Většina zeleniny má stejné účinky a při její kombinaci se schopnost chelace ještě zvýší.

Připravte si salát s více než 10 druhů zeleniny, zejména s koriandrem, avokádem a česnekem, který jezte každý den. Vyhněte se cukru a všem průmyslově zpracovaným potravinám.

Upevněte si imunitní systém

Cukry jsou ve vakcínách přítomny a právě ty potlačují imunitní systém. Cukry také zásobují parazity, viry (nepřímo), plísně, bakterie a jiné malé tvory, které nám ubližují. Parazitům se nelíbí bylinná kúra K46 nebo Parazin.

Tyto rafinované cukry procházejí krevním oběhem po celém těle a mohou podporovat infekční procesy.

Jak jsme již zmínili, doporučujeme jíst hodně česneku, jakož i následující doplňky: oreganový olej, echinacea, vodilka kanadská, koptis. Tyto doplňky, zvláště pokud je zkombinujete, vám pomohou pročistit krev, odstranit z těla toxiny, vyhnout se infekcím a pomohou upravit váš imunitní systém.

Kromě těchto doplňků se doporučuje přijímat komplex vitamínů B, několik týdnů po imunizaci.

Formaldehydy a kovy, jako jsou rtuť a hliník, rozpouštějí vitaminy B těžší. Dokud nejsou těžké kovy z těla odstraněny, užívejte komplex B vitaminů ve formě výživového doplňku, abyste podpořili svůj trávicí systém.

Imunitní systém, jak dobře víme, vychází ze střev a střevo je nutné pročišťovat. Jednou z mnoha možností je křemelina.

Další možností jsou chelatační prostředky jako je EDTA a Thictic acid

Pijte hodně tekutin, cvičte a využívejte horkou/studenou hydroterapii.

Bez ohledu na účinnost očkování, ironií je, že čím je člověk zdravější, tím menší zdravotní účinek by mu vakcíny přinesly.

Poté, co absolvujete tento druh detoxikace (proces detoxikace je nezbytný pro odstranění toxinů z očkování), bude mít vaše tělo skutečnou imunitu před nemocemi.

Jemná detoxikace od očkovacích vakcín pro děti

Mýlíte se, pokud si myslíte, že detoxikace je nepříjemná, nebo může být provedena pouze s chelaci a hladovkou. U dětí je mimořádně důležité, aby byla detoxikace provedena pomalým, jemným a nejbezpečnějším způsobem.

Proces detoxikace u dětí trvá obvykle měsíc, ale může trvat i déle v případě, že se u vašeho dítěte projeví negativní reakce na vakcínu.

Po ukončení detoxikace se můžete zaměřit na podrobný zdravotní stav vašeho dítěte, který můžete zkonzultovat s naturopatickým lékařem, praktickým lékařem, nebo s chiropraktikem, kteří se na tuto oblast specializují.

Zde si můžete přečíst některé nápady na detoxikaci u dětí poté, co byli očkované:

Detoxikační koupel - Tato koupel se doporučuje pro odstranění bakterií a virů z páteře, buněčného odpadu, kovů a chemikálií z těla. Přidejte do koupele 5 kapek čistícího esenciálního oleje s několika špetkami kvalitní mořské soli. Můžete to udělat i pro koupel nohou.

Probiotika - Probiotikum je nezbytné pro obnovení střevní mikroflóry a rovnováhu imunitního systému. Je to velmi důležité, a to zejména v případě, že se u dítěte vyskytla nežádoucí reakce na očkovací vakcínu (jako ekzém, ušní infekce, artritida, cukrovka, onemocnění trávicího systému, atd.).

Rybí olej s omega 3 mastnými kyselinami - Je obzvlášť důležitý, pokud vaše dítě trpí negativní reakcí nebo mu byly podány vakcíny, jako jsou MMR (proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám), DPT (proti infekčním onemocněním jako záškrt, černý kašel a tetanus) DTaP vakcína (proti záškrtu a tetanu) a Varicella vakcína (proti neštovicím). Fermentovaný olej z tresčích jater (s máslem) patří mezi nejkvalitnější rybí oleje.

Homeopatika - Thuya CH9, 3 dny před očkováním a 3 dny po očkování (dávkování dle věku dítěte)

Vysokofrekvenční terapie - pomocí plazmového generátoru RPZ 14 postupně odkovujeme tělo klienta, přidáváme pak program detox, kdy posilujeme činnost vylučovacích orgánů organismu.

Zdroj: badatel.cz, upraveno

Upozornění: Tento příspěvek v žádném případě nenahrazuje konzultaci ani vyšetření lékařem ve zdravotnickém zařízení. Příspěvky mohou vyjadřovat názory, které se nemusí shodovat s názory čtenáře.