Frekvenční terapie plazmovým generátorem RPZ 14

Plazmový generátor je jeden z mnoha vynálezů Nikoly Tesly a v současné době představuje světovou špičku mezi podobnými přístroji.
Aplikace záření, která nevyzařuje nebezpečné gamma paprsky, vede ke zničení patogenních mikroorganismů v našem těle (bakterie, viry, paraziti, plísně). Působení specifických frekvencí má také vliv na podporu lymfatického systému a funkce jednotlivých orgánů i podporu imunity.

Krátká prezentace přístroje na YouTube plazmového generátoru RPZ 14

Pro aplikaci plazmového generátoru je třeba znát konkrétní patogeny v organismu.V našem zařízení nabízíme vyšetření na přístroji Oberon titanium quantum, který je schopný nalézt v organismu jednotlivé zátěže.

Plazmování frekvenční terapií

Všechny živé organismy vysílají svoje typické pásmo frekvencí. Čím je organismus jednodušší, tím nižší frekvence vysílá. Frekvence parazitů se pohybují v rozmezí 1-900 000 Hz. Frekvence vysílané lidským tělem jsou v pásmu 1,52-9,46 MHz, tedy velice výrazně vzdálené od frekvenčního pásma parazitů.

Tento poznatek plně využívá plazmový generátor RPZ 14, přístroj unikátní a jedinečný, nabízející možnost ničit parazity. Krátké impulsy vysokého napětí, procházející silnostěnnou skleněnou trubicí naplněnou vzácnými plyny, kde na výstupu, který zapaluje plazmový výboj je napětí 5000-8000 Voltů a skokové proudové nárazy dosahují několika stovek Ampér.

Nastavené elektromagnetické pulsy frekvenční terapie se šíří do vzdálenosti až 15 m ve všech směrech. Procházejí bez zkreslení a omezení organickou hmotou. Toto působení vede k hubení patogenů podle individuálně nastaveného frekvenčního programu. V okamžiku průchodu elektromagnetických pulsů tělem parazita se stejnou frekvenční délkou, dochází k stále větší rezonanci buněk, až jejich buněčná stěna praskne a tím dojde k zahubení organismu a odstranění příčiny obtíží.

Video ukázka: odstranění parazitů v lidském těle plazmováním

Výskyt parazitů v lidském těle

Paraziti v lidském těle, spíše jejich působení, bylo známo již před tisíci lety. Paraziti jsou složití, vysoce přizpůsobiví tvorové, žijící velice skrytě, kteří jsou schopni část těla svého hostitele si přizpůsobit ke své potřebě a přimět jej, aby jim samo přivádělo živiny. Parazity můžeme najít v krvi, lymfě, svalech, kůži, střevech, játrech, ledvinách i srdci, ale také v kostech, mozku nebo oku.

Jsou velice odolní, adaptabilní a jsou schopni produkovat látky různého chemického složení, aby oklamaly imunitní systém nebo rozpustily, narušily tkáň a dostali se tam, kam potřebují. Dnes již víme, že tasemnice nemusí žít pouze ve střevě, ale i v jiných vnitřních orgánech a také v oblasti páteře. Svým životem stejně tak jako všichni ostatní parazité nám může způsobovat velmi vážné onemocnění, nepředvídatelné zdravotní obtíže, bolesti a omezení.

Terapie plazmovým generátorem

Terapie plazmovým generátorem je bezkontaktní a bezbolestná. Je vhodná i pro děti a domácí mazlíčky. Nemá žádný negativní vliv na lidský organismus. Po aplikaci se můžete cítit unavení, důvodem je ničení patogenů.

Všichni máme v těle bakterie, viry, parazity. Toto je úplně v pořádku a přirozené. Záleží však na tom, zdali s nimi žijeme v harmonii nebo nad námi začínají vítězit. Toto se může projevit různými fyzickými i psychickými problémy. V tomto případě plazmový generátor může pomoci navrátit zdraví. Zdravé tělo odolává negativním vlivům prostředí. Pokud však je oslabené, stává se snadnou kořistí pro různé parazity, viry, bakterie.

Nedoporučené aplikace plazmování

Plazma se nedoporučujeme aplikovat pokud máte kardiostimulátor, během těhotenství a kojení. Tyto situace dosud nebyly dostatečně prozkoumány.

Diagnostika parazitů přístrojem Oberon Titanium Quantum

Pro aplikaci plazmového generátoru je třeba znát konkrétní patogeny v těle člověka. Nabízíme vyšetření pomocí přístroje Oberon Titanium Quantum, který je schopný nalézt v organismu jednotlivé zátěže. Náš odborník vám řekne, kolik sezení bude potřeba a kolik korun bude celá terapie stát.

Počet jednotek plazmování

Toto je velice individuální. U jednoho člověka bude potřeba 1 hodina, u někoho jiného bude potřeba několik sezení a celkem to může být i 40 a více hodin. Záleží na naměřených zátěžích a stavu klienta.

Skupinová frekvenční terapie

Ano, přístroj působí v celé místnosti. Cena je stejná, platí se pouze za čas. V našem zařízení můžete v příjemném prostředí odpočívat, číst si, k dispozici je pitný režim, wi-fi zdarma, odborná literatura. Můžete přijít s přáteli, či rodinnými příslušníky.plazmovani

Podpora účinků plazmového generátoru

Je třeba si uvědomit, že s tímto krokem by se člověk měl i zamyslet nad svým způsobem života, stravováním, původem a kvalitou ovoce, zeleniny a ostatních potravin, vody i dalších tekutin. Styl života, fyzická kondice, spěch, stresové situace, ale i vzpomínky uložené v paměti a podvědomí, ovlivňují člověka a jeho imunitu víc než si v běžném každodenním ruchu je ochoten připustit. A tak může vybírat, jestli něco změní, čím začne a co všechno udělá pro sebe, ale tím vlastně i pro své blízké, přátele a pro celé své okolí.

V našem zařízení získáte kompletní péči. Každý člověk je jedinečný, proto potřebuje individuální přístup a následnou péči. Co někomu pomůže, jinému může uškodit. Lidé často užívají různé doplňky stravy, byliny apod., které pro ně často nejsou vhodné. Naši odborníci, vám mohou poradit, co je pro vás vhodné či vás celým procesem očisty provedou. Navrhneme vám různé cesty a vy si pak sami vyberete, co je pro vás vhodné.

Zkušenosti našich klientů ZDE

 

Plazmový generátor RPZ 14

plazmový generátor