Díky frekvenční terapii a bylinám doporučeným v poradně ALL 4 LIFE jsem se zbavila cysty na vaječníku, kterou mi chtěl gynekolog laparoskopicky odstranit.

Každá žena by měla vědět o možnosti využít plazmový generátor, který dokonale zlikvidoval cystu a dále pak doporučených bylinách, které podpořily správný průběh likvidace. Děkuji za tuto možnost.

Ivana
Ostrava
25. 2. 2018

Moc děkuji za podporu celému týmu ALL 4 LIFE a také plazmovému generátoru, díky němuž jsem přestala kouřit.

O možnosti přestat kouřit pomocí biorezonance jsem již slyšela a zkoušela jsem dvě zařízení, ale až v ALL 4 LIFE mi to šlo tak nějak samo. Příjemné prostředí a profesionální podpora 2x týdně udělala své. 

Děkuji vám, dámy!

Věra Šrámková
Ostrava
1. 2. 2018

Dobrý den, paní Ivo,
po pěti měsících se mi neuvěřitelně navýšila kondice po zbavení se "jistých" patogenů. Také jsem se zbavila záhadné bolesti v pravém třísle (po měření se přesně ukázalo, co bolest způsobuje) a výsledky mých prevencí dopadly nad očekávání a lékaři doslova hleděli s "otevřenou pusou" a nevěřili výsledkům z laboratoře.

Největší radost mám samozřejmě z gynekologického vyšetření, které dopadlo nad mé očekávaní. Chápu, že tohle jsou jen "maličkosti", ale i výše popsané "otravné" záležitosti dovedou pěkně potrápit a tím to všechno začíná ..... Je třeba odchytit vše v začátku a žít bez omezující bolesti a nemoci kvalitní a radostný život. Takže, mám radost, protože sama na sobě vidím a cítím pozitivní změny a tento směr už nehodlám opustit. Samozřejmě, i plazma má další "vedlejší účinky". Třeba mi přestaly padat vlasy :)

Mějte se v ALL4LIFE všichni krásně uvědoměle a božsky!

Martina Volná
Ostrava
3. 10. 2017

Moc děkuji za vyléčení boreliózy, už jsem po pěti letech ztrácela naději, že se této nemoci vůbec někdy zbavím. Jsem moc ráda, že jsem ve starobním důchodui, protože díky borelióze jsem byla v invalidním, teď by mi ho určitě vzali. Mám sice ještě další "breberky" v tělě, ale díky plazmování se určitě zbavím i těchto potvor. Všem moc doporučuji. Můžete se těšit i na příjemné prostředí, milý a vstřícný a hlavně odborný přístup. Určitě budu v plazmování pokračovat.

Jana Šimčíková
Ostrava
29. 9. 2017

Chtěla bych poděkovat za skvělý přístup celého kolektivu ALL4LIFE. Po pěti měsících plazmování jsem se zbavila velkého množství plísní a parazitů.

 
Tuto očistu jsem podpořila 18-denní očistou s javorovým sirupem a detoxikačním programem plazmového generátoru a moje tělo začalo fungovat tak jak má a začala jsem hubnout (o 3 konfekční velikosti). Než jsem k Vám přišla, tak mne velmi trápily kožní problémy a paraziti v těle, ale teď se cítím výborně a známí říkají, že jsem se rozzářila.

 
Stejnou zkušenost má i moje dcera, která měla několik let problémy s kožními plísněmi. Lékařka jen předepisovala další masti a nikoho nenapadlo, že se všechno musí vyřešit očistou zevnitř. Děkujeme za Vaše rady a budeme se k Vám rády vracet.

Jitka Polzerová
Krnov
4. 9. 2017

Dobrý den paní Gróffová,
ve čtvrtek mi bylo o něco líp jenom jak jsem Vás viděla. Šíříte kolem sebe úžasnou pozitivní energii. A i později večer mi už bylo daleko lépe. A v pátek paráda. Zůstala jsem u zázvorového čaje a domácích ovocných a zeleninových šťáv a i malá procházka s pejskem následovala. Teď když se zpětně podívám, tak opravdu se mi i upravilo více trávení. Pořád mám nějaké problémy, nicméně jsou zřídka kdy. Pro mě je to velký pokrok. Měla jsem problém s trávením tak - 3 - 4 dny v týdnu, teď tak maximálně 1 den respektive pár hodin. Děkuji mockrát za to, že jste a i za pomoc.

Lenka
Polanka nad Odrou
30. 8. 2017

U paní Ivy jsem absolvovala 10 h detoxikační kúru. Poradila mi, jak se stravovat a odlehčit stravu a cítím se opravdu výborně. Prostředí je velmi příjemné k relaxaci a personál je velmi milý a ochotný :-).

Andrea
Frýdlant nad Ostravicí
21. 8. 2017

Chtěl bych moc poděkovat za příjemně strávené chvíle ve Vašem centru. Před rokem mi byla diagnostikována hyperplasie prostaty, PSA bylo dost vysoké, sono, i CT nasvědčovalo, že bych měl projít biopsií a léčit se alopatickou cestou.


Rozhodl jsme se pro alternativní cestu a to pro užívání přípravku Himplasia v kombinaci s plazmováním. Prošel jsem 20h programem zaměřeným přímo na prostatu + doprovodné programy k pročištění organismu. Tento týden jsem byl na kontrole u svého urologa, který mi sdělil, že má nemoc je v remisi. Mám velikou radost a rád bych sdílel tuto metodu dalším mužům.

Zbyněk Novák
Olomouc
20. 7. 2017

Milá Ivuško, dnes jsme neměly příliš času si popovídat, díky tvému pracovnímu vytížení :-) Tak jsem ti nestihla říct, jak mi je u vás dobře :-) Evidentně se s Evou skvěle doplňujete a tvoje pozitivní energie je cítit široko daleko :-) Všude vás budu chválit a doporučovat ;-) A taky jsem ti zapomněla říct, že na sobě skutečně nějaké účinky plazmování pociťuji. Mimoto, že mi vyrostl vřed na ruce :-) jsem něco zhubla (cca 4-5kg a potřebuji novou dírku na pásku :-) ), paní doktorka mi brala krev a nemám zvýšený cholesterol jako jsem měla při poslední preventivce a taky se mi změnily stravovací návyky… Měj se krásně Věrka

Věra Kubínová
Opava
5. 6. 2017

Milá paní Ivo,

ráda bych Vám poděkovala za dokonalou péči a poradenství, které jste mi ve Vašem centru s kolegyněmi poskytly. Přišla jsem k Vám se zdravotními potížemi, jako je alergie, plíseň na nohou, výtoky a nadváha. Po několika týdnech dodržování Vašeho doporučení a plazmování jsem po velmi dlouhé době nemusela jíst antihistaminika, jelikož projevy mé alergie jsou nulové. Dalším přínosem je zmizení plísní na nohou, úplné vymizení výtoků, se kterými jsem se trápila od mládí a jako bonus jsem přestala mít chuť na sladké a tím jsem shodila pár kilo a to aniž bych se musela více hýbat. Odkyselovací kúra a křemelina mi pomohly se odkyselit a pročistit střeva a tím nastartovat metabolismus a zvýšit imunitu. Ve Vaší poradně je úžasná atmosféra a profesionální přístup. Mohu Vaše centrum jen doporučit. Velice Vám děkuji, přeji mnoho spokojených klientů a těším se opět na podzim.

Anna Podešvová
Ostrava
10. 5. 2017

Jako studentka VŠ je pro mě zkouškové období neskutečný stres, nedokážu se soustředit a učivo mi nejde do hlavy. Po doporučení přípravku BACOPA, se vše změnilo. Učivo si lépe pamatuji a nedělá mi problém se učit déle než hodinu. Děkuji paní Ivě za radu!! :-) Určitě doporučuji!!

Petra Belasová
Ostrava
10. 4. 2017

Díky jediné hodině terapie na plazmovém generátoru a tinktuře Brusinka jsem vyléčena ze zánětu močového měchýře a následného braní antibiotik. Velmi děkuji!

Ludmila
Ostravice
16. 2. 2017

Procházím detoxikačním a redukčním programem, po jednom měsíci jsem zhubla 10 kg aniž bych se cíleně zaměřila na změnu jídelníčku. Paní Iva mi odborně vysvětlila, jakým způsobem se stravovat aniž bych se trápila drastickými dietami. Díky plazmovému generátoru se mi zlepšila kvalita života. Moc děkuji a doporučuji.

Alice
Karviná
8. 2. 2017

Ahoj, Ivi, dnes ráno jsem na Tebe myslela, že Ti musím napsat. U gynekologa jsem dopadla dobře, mám tam 2 x malinké zanedbatelné skoro nic, říkal. Takže jsem spokojená a chtěla bych poděkovat. Myom je fuč a stačilo 10h plazmování.

Romana
Šenov
2. 12. 2016

Dobrý den,

mám obrovskou radost, tak Vám musím napsat :)

Začala jsem k Vám chodit s dvouletou dcerkou, která trpí na neustálou rýmu a zahlenění, na plazmový generátor. K tomu jí dámám koloidní stříbro a bylinné tinktury dle Vašeho doporučení. Před první návštěvou u Vás jsme byly na odběrech krve a  vyšly jí "špatně" mykoplazmata. Nyní, po třech návštěvách u Vás a měsíčním užívání tinktur a koloidního stříbra byly dceři provedeny kontrolní testy krve s tím, že naše paní Dr. jen čekala na potvrzení, že budou ty testy opět "špatné" a nasadí antibiotika. Dnes jsem ale volala na výsledky a jsou NEGATIVNÍ!!!!!!

Děkuji Vám.....

Petra

Petra
Ostrava
5. 9. 2016

Dnešním dnem skončila má základní pouť plazmování. Byly chvíle kdy bylo člověku zle, vše ho bolelo, pak zase se osypal, pak měl bolesti hlavy, pak málem létal a říká se že na každém konci je krásné to, že něco nového začíná. Musím říct, že kdyby mi ráno někdo řekl, že poslední plazmování bude úplně jiné, bude o číslech, o emocích, o energiích, o slzičkách, o kartách, o černé barvě, nacítění, nevěřela bych. Bylo to nejemotivnější plazmování, které znám, ale vše má být tak jak je, včetně seznámení s jinou kartářkou. Bylo to fascinující bylo to kouzelné a vlastně mi to hodně dalo. Těším se na vánoční den s vámi, neboť není nic lepšího než vánoční čas.
PS: až jednou budete hledat někoho do týmu , hlásím se jediné co mi, prosím, nejde je snad malování stropu, při mých 155 cm to moc nerada dělám.

Nikola Vaseková
Ostrava
27. 11. 2015

DĚKUJIIII! Chtěla bych moc poděkovat Ivě Gróffové a Evě Weidermannové za možnost vyřešit zdravotní problém mého syna Jirky. Hrozila mu extrakce (odstranění) nosní mandle kvůli vzduchu a později i vodě v uchu. Pravidelné tréninky na bazénu jsme nechtěli vzdát a u lékaře nám radili lokální kortikoidy v podobě nosních kapek a v neposlední řadě pak chirurgický zákrok. Iva nám poradila program "plaveckého ucha" na plazmovém generátoru a po dnešní kontrole sluchu a tympanometrii je ucho nejen bez vody, ale i bez vzduchu jen pod mírným podtlakem. Lékařka nevěřícně kroutila hlavou Jsem moc ráda!!!! Děkuji holky!!!

Petra Kubicová
Ostrava
15. 5. 2015

Milá Ivko, v prvé řadě bych ti chtěla poděkovat za vyléčení dcery, která se 4 měsíce potýkala a bezúspěšně léčila s molusky (virová infekce kůže). Chodily jsme na seškrabávání, vypalování, mazala jsem ji různými přípravky, nasadila i léčbu homeopatiky, posilovala imunitu, dodržovala přísnou hygienu a vyzkoušela jsem snad kde co, ale dceři se stále objevovaly nové a nové moluska.
 
Boj byl snad nekonečný dokud jsi mi nedoporučila terapii plazmovým generátorem a nenasadila koloidní stříbro. Již po první hodině na plazmovém generátoru byla na druhý den vidět změna molusek, moluska se začaly zvětšovat, praskat a pak postupně mizely. Po jedné hodině na plazmovém generátoru se dokonce dceři vyhodilo asi 30 nových molusek, na druhý den neměla z těchto nových 30 molusek ani jednu a všechny zmizely aniž bychom je musely drasticky seškrábnout. Nové moluska se nám přestaly dělat a dnes jsme díky tobě :) snad vyhrály boj s molusky.
 
Ještě musím podotknout že dcera asi dva měsíce stále kašlala, na průduškách ji doktorka nic nenašla, prý ji dráždí trávy a pyly. Po první hodině na plazmovém generátoru dcera přestala kašlat a doteď nezakašlala :) takže i kašel je pryč. A cena tohoto plazmového generátoru? Je skvělá oproti ceně léků zakoupených při jakékoliv nemoci v lékárnách a které navíc zatěžuji organismus. Určitě doporučuji všem!!!!!
 

Eva Nesrstová
Ostrava
10. 3. 2015

Po 6 hodinách plazmování je zánět i kašel pryč. Synovi je podstatně lépe, dokonce začíná hubnout, což je naprosto úžasné. Syn je nadšený, spokojený. Co může být pro maminku důležitější, než spokojené dítě. Ivanko, moc děkuji.

Martina Olšanksá
Ostrava
23. 1. 2015

Ivanko,

chtěla bych Ti moc poděkovat za možnost vyzkoušet novou alternativní metodu léčby zdravotních potíží. Ze začátku jsem byla trochu skeptická, ovšem nyní mohu s klidem říci, že se ze mě a mého syna stali naprosto spokojení klienti, kteří na tuto metodu nedají dopustit. Jakožto bechtěrevik a revmatik jsem se téměř neustále potýkala s bolestmi, stačily ale 2 měsíce plazmování a potíže jsou pryč. Zlepšila se mi hybnost celé páteře, zmizely bolesti kyčlí a synovi se výrazně zlepšil atopický ekzém. Také regenerační plazmovací program je úžasný, po jedné návštěvě jsem nevěděla o tom, že mi ten den trhali zub moudrosti. Synovi výrazně pomohla i naše včerejší návštěva. Průdušky má čisté, kašel a rýma jsou pryč, takže za mě mohu absolutně doporučit! :) Cítím se u vás velmi dobře,pohodlně a uvolněně, moc si také vážím vašeho přístupu a ochoty vyjít vstříc.

Zuzka
Ostrava
29. 4. 2014

Chtěla bych moc poděkovat celému týmu ALL 4 LIFE, za skvělý přístup, za cenné informace a výborné produkty. Nejstarší syn se 2 roky trápil s 3 bradavicemi na chodidlech. Dvě byly velké cca 0,5 cm vystouplé, květákovitého tvaru. Byla nám doporučena terapie plazmovým generátorem a potírání Dračí krví s tím, že vymýcení bradavic je obtížné, že se budeme pokoušet zastavit tvoření dalších. Po 10 hodinách plazmy a potírání Dračí krví jsou výsledky víc než výborné. Bradavice se zmenšily na velikost špendlíkové hlavičky a na omak nejsou vůbec cítit. Syna už chodidla nebolí a esteticky je to také více než skvělé. Děkuji moc!!!

Lenka Kristofory
Ostrava
16. 4. 2014

Ivanko, moc bych Ti chtěla poděkovat za nastartování očistné kúry pro mého partnera. On nevydržel, začala jsem chlorellu užívat sama, a celou zimu až doteď jsem v naprosté pohodě, neměla jsem ani rýmu ani kašel. Moji vrstevníci mi dokonce závidí, v jaké jsem kondici. Ať se Ti všechno daří! Držím Ti palce, Jana

Jana Maturová
České Budějovice
6. 3. 2014

I já se přidávám k maximálně spokojeným maminkám. Bohužel jsme měli tu smůlu, že dcera ve školce v bazénu chytila před cca 5 měsíci molusky. Ostravu máme vzdálenou 2,5 hodiny cesty autem a doma mám 10-ti měsíčního chlapečka. Obrátila jsem se s prosbou o pomoc na ALL 4 LIFE , zda nemají někde blíž pobočku, bohužel nemají a je to škoda! Obdržela jsem seznam detoxikačních poradců, bohužel jsem vybrala a navštívila osobu, které šlo o peníze a nikoliv o pomoc pro 5-ti leté dítě. Z cca 30 molusek jich během tří návštěv bylo přes 400, pominu další vedlejší účinky... Proto jsem plazmování u dotyčné osoby ukončila a začala s dětmi jezdit do Ostravy. Měla jsem to udělat hned na začátku ...
 
V ALL 4 LIFE mě neodmítly, naopak, snažily se dceři maximálně pomoci - nejen plazmováním, ale i podáváním koloidního stříbra, mastí ... Po zakoupení dvou permanentek a dokoupení ještě dalších 4hodin máme konečně vyhráno! Věřte, že to byl urputný a složitý boj, ale díky ALL 4 LIFE máme konečně kůži dcerunky bez hnisavých fleků, pupínků a nálada je opět skvělá! Díky.

Blanka Ziková
Vamberk
30. 11. 2013

Díky frekvenční terapii a bylinám doporučeným v poradně ALL 4 LIFE jsem se zbavila cysty na vaječníku, kterou mi chtěl lékař laparoskopicky odstranit. Každá žena by měla vědět, že existuje tato alternativa. Děkuji za možnost.

Ivana
Ostrava
30. 11. -0001