6.narozeniny
24. 10. 2019

Srdečně všechny zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ u příležitosti 6. narozenin naší poradny alternativní medicíny, konaný ve čtvrtek 14.11.2019 od 9-19 hodin.

Přijďte se podívat do našich prostor, ochutnat malé občerstvení připravované s láskou, vyzkoušet filtrovanou vodu harmonizovanou šungitem, vyzkoušet chutě zajímavých pomazánek, nakoupit si bylinné či výživové produkty, kosmeceutiku Larens, čajíčky a spoustu dalšího, popovídat si o alternativních způsobech řešení zdravotních problémů a prevenci, která je v dnešní době nejpodstatnější.

Sednout si můžete na hodinové či dvouhodinové programy pomocí frekvenční terapie plazmovým generátorem RPZ 14, které budou po celý den za 100,- Kč/1h.

Součástí programů "Detox a redukce" a "Podpora imunity"bude přednáška na téma "Detoxikace organismu" a "Přirozené posilování imunitního systému". Budeme se snažit Vám během terapie,  předat naše dlouholeté zkušenosti v oblasti zlepšování zdravotního stavu nejen pomocí frekvenční terapie, ale také léčebné výživy, gemmoterapie či medicinálních hub. Rádi odpovíme na Vaše dotazy.

Od 11-13h a od 17-19h předvedeme divotvorný hrnec, který představuje inovativní způsob vaření. Kromě dvanácti jedinečných funkcí získáte téměř bezednou studnici receptů, díky kterým bude Thermomix ® vaším kuchyňským pomocníkem v každodenním vaření. Thermomix ® má za úkol vám usnadnit a zpříjemnit život.

 

 

 

 

 

 

Můžete se také nechat změřit na biorezonnačním přístroji OBERON TITANIUM QUANTUM  v narozeninové ceně 490,- Kč. Sken bude probíhat s vyplněním zdravotního dotazníku, souhlasem o zpracování osobních údajů  a poradenstvím v délce cca 15 minut. 

Biorezonanční přístroj můžete využít i k metaterapii, 200,- Kč/90 min. (PC 350,- Kč)

Na plazmování, metaterapii a diagnostiku  je nutné si rezervovat místo.

Navštívit nás můžete od 9-19,00.

Rezervace místa na tel. čísle: 739 514 843.

Možnost koupi dárkových poukazů na vyšetření přístrojem Oberon Titanium Quantum za zvýhodněných 1000,- Kč (PC 1500,- Kč), 20% sleva na permanentky frekvenční terapie + ke každé zakoupené premanentce na 10h 0,25 l koloidního stříbra ZDARMA,  6% SLEVA na jakékoli výrobky (kromě již zlevněného).

Tyto akce platí pouze v době trvání DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Těšíme se!