Detox po vánocích
2. 1. 2018

Detoxikace organismu pomocí plazmového generátoru RPZ 14 je tou nejlepší cestou, jak se přirozeně zbavit patogenních mikroorganismů v lidském těle a podpořit tak svoji detoxikaci přírodní cestou! Jde o cílené působení elektromagnetickým vlněním, bez škodlivého gama záření, o vybraných vlnových délkách (frekvencích), které způsobují postupné rozpouštění a zničení škodlivých mikroorganismů.

Proces uzdravujícího plazmování je neinvazivní a bezbolestný, v pohodlí křesla si při něm můžete číst nebo brouzdat na internetu. Vaše tělo si zaslouží očistu organismu, navrácení harmonie ve zdraví!

Samozřejmě musíme brát v úvahu výběr vhodných zdrojů potravin, správnou kombinaci, pitný režim a psychickou pohodu.

Organismus je totiž pobytem v nezdravém prostředí zatížen různými škodlivými látkami, které se hromadí a často přináší mnoho zdravotních komplikací. Detoxikace je proces zbavení se nahromaděných škodlivin.

Jak úspěšně detoxikovat organismus? Poradíme Vám u nás, v poradně alternativní medicíny, detoxikaci provedeme plazmovým generátorem v příjemném prostředí a s odborným poradenstvím. K přírodní detoxikaci organismu můžete využít naše výživové doplňky k pročištění střev nyní v akci, čistící čaje, detoxikační gely nebo kúry na odkyselení organismu.

AKČNÍ CENA NA PERMANENTKY pouze do 31.1.2018

Permanentku můžete využít do 24 měsíců od data zakoupení. Využijte této výhodné akce, která je časově omezená.

CENA 3000,- Kč / 3 ks

  • 30 hodin terapie plazmovým generátorem (program dle vlastního či doporučeného výběru)
  • vždy 2h terapie 1-2x týdně v příjemném a klidném prostředí
  • wi-fi free
  • zdarma pitný režim (pramenitá filtrovaná voda, kvalitní espresso nebo čaj)
  • možnost koupit přípravky podporující imunitní systém, usnadnění regenerace, posílení činnosti jater a ledvin, přípravky pročišťující střeva

Při těchto programech nemusíte podstoupit vyšetření diagnostickým přístrojem Oberon Titanium Quantum. Program není vhodný pro klienty s kardiostimulátorem a těhotné ženy.

Cena je určena pro koupi 3 ks permanentek najednou.