Podzimní AKCE
18. 9. 2019

Detoxikace organismu pomocí plazmového generátoru RPZ 14 je tou nejlepší cestou, jak se přirozeně zbavit patogenních mikroorganismů v lidském těle a podpořit tak svoji detoxikaci přírodní cestou! Jde o cílené působení elektromagnetickým vlněním, bez škodlivého gama záření, o vybraných vlnových délkách (frekvencích), které způsobují postupné rozpouštění a zničení škodlivých mikroorganismů.

Proces frekvenčního plazmování je neinvazivní a bezbolestný, v pohodlí křesla si při něm můžete číst nebo brouzdat na internetu. Vaše tělo si zaslouží očistu organismu, navrácení harmonie ve zdraví! Nyní můžete využít naší AKCE, která trvá do 30.11.2019

10h frekvenční terpaie 1500,- Kč

Samozřejmě musíme brát v úvahu výběr vhodných zdrojů potravin, správnou kombinaci, pitný režim a psychickou pohodu.

Organismus je totiž pobytem v nezdravém prostředí zatížen různými škodlivými látkami, které se hromadí a často přináší mnoho zdravotních komplikací. Detoxikace je proces zbavení se nahromaděných škodlivin.

Jak úspěšně detoxikovat organismus? Poradíme Vám u nás, v poradně alternativní medicíny ALL 4 LIFE, detoxikaci provedeme plazmovým generátorem v příjemném prostředí a s odborným poradenstvím. K přírodní detoxikaci organismu můžete využít naše výživové doplňky, čistící čaje, detoxikační gely nebo kúry na odkyselení organismu.