Valentýn v ALL 4 LIFE 2018
5. 2. 2018

Hledáte opravdu zajímavý dárek k Valentýnu, který právě ta Vaše láska ocení?

ALL 4 LIFE nenabízí sexy prádlo ani růže plné romantiky. Dárek od nás prospěje zdraví, kráse i pohlavní svěžesti na dlouhá období. Vyzkoušejte pořídit pro sebe či Vaše blízké vyšetření biorezonančním přístojem za zvýhodněnou cenu pro oba nebo pak i dárkový poukaz na následnou frekvenční terapiimasáže či kosmetiku

Valentýna & Valentýn

Kolik si myslíte, že mezi námi chodí Valentýn a Valentýnů?

No, my jsme taky nevěděli a pokud můžeme věřit tomu, co jsme našli, tak je jich jako šafránu a možná tato informace bude dobrou inspirací pro hledání jména pro dítě. Jméno Valentýna nosí v Česku 56 lidí a Valentýnů je pak o něco méně, je to jméno 39 lidí.

Svátek svatého Valentýna

Každý rok 14. února se slaví svátek svatého Valentýna, zkráceně mu říkáme Valentýn, jako svátek lásky mezi partnery, milenci a vůbec všemi lidmi, kteří se mají rádi. Valentýn se slavil tradičně především v anglosaských zemích, ale v současnosti si jej oblíbila již celá kontinentální Evropa.

Dle legendy byl v tento den popraven svatý Valentýn. Jednalo se o kněze Valentýna, který i přes zákaz vládce Říma, Claudiuse II., zasnuboval a oddával vojáky. Claudius II. právě svým vojákům zakazoval se ženit, protože podle něj nebyl voják, na kterého čekala doma manželka s teplou večeří, dobrým válečníkem! Kněz Valentýn však ve starověkém Římě nedbal zákazů císaře a začal oddávat zamilované mladé páry tajně. Bohužel se na to přišlo, Valentýn byl zatčen a později 14.února popraven. Tato legenda o mučednictví Svatého Valentýna a také splynutí se svátkem Luprecalia ze starověkého Říma dalo vzniknout romantickému svátku zamilovaných, který slavíme dodnes.

A dárky k Valentýnu?

Těžko se nepodléhá te záplavě červené, která na nás kouká z regálů i obrazovek. Je libo něco sexy erotického nebo jemně lechtivého či snad nějakou romantiku anebo květinu?

Zkuste tento rok něco netradičního, co neuvadne, nezevšední, zkuste pořídit své milé či milému vyšetření pomocí biorezonance. Takový dárek můžeVaší lásce zjistit, v jaké kondici je a pak i oba můžete využít následné frekvenční terapie k očištění těla a připravit se tak na jarní období.

Biorezonanční vyšetření 2000,- Kč/2 osoby ... AKCE 1.300,- Kč/2 osoby

Naše zvýhodněná akce začíná u příležitosti svátku Sv.Valentýna už od 12.2.2018 a platí do 28.2.2018, ale i tak příliš dlouho neváhejte, výhodnější to již nebude! Všechny ostaní služby jsou dle platného ceníku ALL 4 LIFE s.r.o.

 

Cena platí při zakoupení poukazů najednou tzn. 1300,- Kč.